Ви тут:

Де рік тому була обрізка дерев - там пишні крони

20-05-2020

Сезонна обрізка рослин останнім часом викликає занепокоєння серед громадян - деякі думають, що це може завдати непоправної шкоди зеленим насадженням.

Як саме почуваються дерева, які пройшли омолоджуючу обрізку навесні минулого року? У Зеленому господарстві запевняли, що дерева відновляться і скоро обростуть новими кронами, що, власне, і сталося. А ось так звані "фахівці" з соцмереж стверджували, що колишніми вони вже ніколи не будуть.

У сквері «Дитяче містечко» дерева набули привабливої форми, хоча лише рік тому вони піддалися радикальній обрізці крон, але минув час, дерева обросли і повернулися до первозданного вигляду.

На вулиці Юності дерева теж після омолоджуючої обрізки набули свого звичного вигляду – пишні тополі найкраще тому підтвердження.

Фахівці зазначають, що проведення обрізки стимулює ріст молодих пагонів. Але не всі види дерев можна піддавати глибокому кронуванню.

Обрізані дерева, можливо, й виглядають недостатньо естетично, через рік-два стануть вже зовсім іншими, омолодженими, красивими, будуть радувати городян своєю тінню і виробляти кисень.

Зауважують фахівці й про те, що дерево потенційно може спровокувати аварійні ситуації (падіння гілок на лінії електропередачі, ДТП, обвалення гілок на пішохідну дорогу або проїжджу частину), з метою забезпечення безпеки городян допускається застосовувати глибоке кронування.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)