Ви тут:

Апаратна нарада 11 листопада. Головні питання, які розглядались - підключення будинків до теплопостачання та благоустрій

11-11-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук 11 листопада провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради. Головні питання, які розглядались - підключення будинків до теплопостачання та благоустрій.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Антон Ковалевський поінформував щодо стану підключення будинків до теплопостачання: «Залишились проблемні три будинки. Проблема - в допуску до опалювальних приладів, які знаходяться всередині квартир. По одному з будинків заплановано виїзд на місце представників комунальних служб та керуючої кампанії – будемо збирати мешканців і вирішувати проблему. По двох будинках намагаємося відшукати мешканців, які відсутні. Шукаємо можливість потрапити в квартири. Решта будинків запущені і з теплом».

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук надав доручення заступнику міського голови Григорію Пригебі якнайшвидше вирішити це питання.

Озвучено, що на цьому тижні планується нанесення розмітки та встановлення дорожніх знаків на велосипедній доріжці, а у суботу – відбудеться  її відкриття.

Начальник відділу з благоустрою Дмитро Комишан відзвітував про проведені спільно з патрульною поліцією рейди по виявленню автівок, які зупиняються на зелених зонах. За їх рейдів складено 64 приписи. Тож, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук надав доручення систематично здійснювати такі рейди і в подальшому.

Начальник ВКБ Андрій Ларін доповів про виконані роботи по заплавному мосту № 1: укладення бетону по третьому прольоту моста на поставлені з заводу-виробника металоконструкції останнього прольту. Цього тижня буде продовжено їх монтаж.

Голова селищної ради Сиротиного Василь Попов озвучив скарги жителів селище Сиротино на припинення руху автобусів маршрута №5 до селищ після 17-ї години. Вирішити питання доручено першому заступнику міського голови Олегу Кузьмінову.

Одною з головних тем апаратної наради став пробний пуск світломузичного фонтану цими вихідними. Вячеслав Петрович довів до відома присутніх, що наразі триває випробування об’єкту – з 17.00 щоденно по суботу фонтан включатиметься у роботу.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)