Ви тут:

79-та сесія міської ради: зміни до бюджету, прийняття низки програм щодо соцзахисту населення

06-04-2020

Найголовнішим питанням 79-ї сесії Сєвєродонецької міської ради, засідання якої відбулось 03 квітня, стало внесення змін до міського бюджету.  Головував на засіданні в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

За результатом здійснення запропонованих змін, видатки загального фонду збільшено на 4 739 395 грн.,  видатки бюджету розвитку збільшено на 4 392 695 грн.

Завдяки ініціативи команди Ігоря Буткова - депутатської групи «Сєвєродончани» прийнято рішення виділити Управлінню охорони здоров’я 200 000 грн. на заходи з подолання пандемії коронавірусу за рахунок субвенції та 500 000 грн. на придбання тестів та захисного одягу для медичних працівників.

УПтаСЗН виділено 3 500 000 грн. для надання допомоги малозабезпеченим містянам у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Управлінню житлово-комунального господарства виділено кошти на придбання дезінфікуючих засобів, для утримання служби "05" та придбання саджанців роз.

Депутатами виділено 100 000 грн. на поточний ремонт системи опалення міського Палацу культури та 195 000 грн. на поточний ремонт м’якої покрівлі КДЮСШ №1.

 Серед іншого виділено кошти на благоустрій кварталу №22-б та встановлення пам'ятного знака "Жертвам Чорнобиля" – 1 000 000 грн.

Також виділено кошти на придбання металевих дверей для р/у теплопунктами житлових будинків – 2 240 000 грн., на придбання генератора гарячого туману – 39 408 грн.

За рахунок залишку субвенцій передбачено виділити кошти на капітальні ремонти сантехвузлів п’ятнадцяти шкіл, а саме: СЗШ №1,4,5,6,8,10,12,15,17,18, Ліцей, Гімназія, Колегіум, Борівський навчально-виховний комплекс та НВК «Гармонія» на загальну суму 4 355 486 грн.

На засіданні сесії затверджено міську цільову програму протидії захворюванню і запобіганню розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на 2020 рік. Її затвердження обумовлене викликами сьогодення та необхідності швидкого реагування на пандемію коронавірусу.

Метою цієї Програми є організація протиепідемічних заходів та медичної допомоги в осередках інфікування, надання медичної допомоги у випадку коронавірусної інфекці, забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств в умовах введенням карантинних заходів. Передбачається додаткове матеріальне забезпечення найбільш вразливих верств населення м. Сєвєродонецька та населених пунктів, які входять до складу Сєвєродонецької міської ради під час поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Підтримали депутати й міську цільову програму забезпечення підприємств критичної інфраструктури житлово-комунального господарства м. Сєвєродонецька засобами захисту від короновірусної інфекції.

Інші програми й положення, затвердженні на 79-й сесії Сєвєродонецької міської ради:

 • Міська програма соціальної адаптації, інтеграції та захисту внутрішньо переміщених осіб
 • Положення про порядок надання матеріальної допомоги особам з числа учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та членам їх сімей
 • Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня»
 • Положення про порядок надання матеріальної допомоги та компенсації особам з числа учасників АТО/ООС та членам їх сімей
 • Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям, в яких народилась двійня, трійня або більше дітей
 • Положення про порядок надання матеріальної допомоги особам з числа воїнів-інтернаціоналістів та членам їх сімей
 • Комплексної міської програми «Оздоровлення та відпочинок дітей»
 • Положення про порядок надання щомісячної матеріальної допомоги сім'ям, в яких виховуються діти з інвалідністю
 • Положення про порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг особам, які мають звання «Почесний громадянин міста Сєвєродонецька»
 • Комплексної міської програми соціального захисту осіб пільгової категорії
 • Міська цільова програма «Фінансова підтримка громадських організації ветеранів м. Сєвєродонецька на 2020 рік»
 • Комплексна міська цільова програма «Турбота»
 • Міська цільова програма «Утримання озер м. Сєвєродонецька» (нова редакція)
 • Міська цільова програма збереження і поновлення зелених насаджень м. Сєвєродонецька
 • Міська цільова програма «Дитячі майданчики м. Сєвєродонецька»
 • Міська цільова програма утримання та ремонту доріг, внутрішньо квартальних проїздів і тротуарів м. Сєвєродонецька
 • Міська цільова Програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху у м. Сєвєродонецьку
 • Програма надання шефської допомоги Луганському управлінню Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України на 2020-2023 роки.

Як завжди, значна частина питань стосувалась землеустрою та землекористування.

Рейтинг: 
Голосов пока нет