Шановні керівники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці, що мають власні об’єкти!

02-08-2018

Шановні керівники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці, що мають власні об’єкти (магазини, ресторани, перукарні, автостоянки і т.і.)!

Наступним доводимо до відома, що на виконання Закону України “Про благоустрій населених пунктів” та “Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради”, Вам необхідно на прилеглій території здійснювати регулярний покіс трави, знищувати зареєстровані під карантинні рослини, не допускаючи їх цвітіння ( п.4.2.21.).

Невиконання або неналежне виконання даних робіт є порушенням «Правил благоустрою території м. Сєвєродонецька», яке тягне за собою відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ по контролю за благоустроєм

та санітарним станом міста міської ради