Шановні керівники підприємств, організацій, установ, ОСББ, комунальних підприємств, балансоутримувачі , ескплуатуючі організації та управителі багатоквартирних будинків, фізичні особи-підприємці, що мають власні об’єкти!

28-11-2018

Наступним доводимо до відома, що на виконання Закону України “Про благоустрій населених пунктів” та “Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради”, затверджених рішенням сесії Сєвєродонецької міської ради № 2122 від 22.05.2008 року, необхідно :

- утримувати в належному санітарному стані прилеглі території, відповідно до Правил благоустрою території міста;

- з настанням зимового періоду забезпечувати прибирання снігу та льоду тротуари, дороги до під’їздів житлових будинків, місця для зупинки транспортних засобів, люки водопровідних та каналізаційних колодязів. Під час ожеледиці забезпечувати посипання тротуарів, переходів через вулиці.

Згідно п.5.1.5. “Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька” встановлено наступні межі закріпленої для прибирання території:

- для об’єктів невиробничої сфери ( лікувальні заклади, шкільні та дошкільні установи, учбові заклади, підприємства торгівлі та магазини, аптеки, нотаріальні контори, перукарні, офіси, тощо - 50 метрів від меж земельної ділянки наданої в користування( оренду, тощо), включно до осі вулиці ( шосе, площі, провулка тощо);

- для об’єктів невиробничої сфери (ринки, банківські установи, готелі, автовокзал, аеропорт, автостоянки, автогаражні кооперативи, складські приміщення, підприємства побутового обслуговування, тощо) — 50 метрів від меж земельної ділянки, наданої в користування ( оренду, тощо), включно до осі вулиці ( шосе, площі, провулка тощо);

- для підприємств житлосервісу, ОСББ : у середині кварталів — рівномірним розподілом територій між будинками ( спорудами), з боку вулиці- до бортового каменя вулиці.

Невиконання або неналежне виконання даних робіт є порушенням «Правил благоустрою території м. Сєвєродонецька», яке тягне за собою відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста