Триває прийом заявок на здобуття щорічної премії соціальних проектів Social Project Awards

06-08-2018

До 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactiveта за підтримки компанії «Цитрус». Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Проекти оцінюються колегією зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії почнеться онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, зібраних за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з десяти номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров'я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням: ]]>https://awards.org.ua/]]>

За детальнішою інформацією можна звертатися за телефоном: (093) 100 73 76.