Стартує конкурс відеоробіт на участь у Всеукраїнському таборі «Вартові безпеки»

01-04-2019

Всеукраїнський табір, спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, "Вартові безпеки", буде проведено у Донецькій області (м. Урзуф), орієнтовно у ІІ декаді липня 2019 року.

Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

У програмі табору – заняття з безпечної поведінки на дорозі, перша домедична допомога, базові навички із тактичної поведінки. Усі заняття будуть проводитись патрульними поліцейськими.

Бажаючі взяти участь у таборі повинні створити відеоролик, спрямований на вирішення певної важливої соціальної проблеми, що стосується особистої безпеки молоді та її оточення. Відеороботи приймаються до 1 червня 2019 року.

Вимоги до відео:

1) при підготовці матеріалів повинні бути враховані умови ефективної реклами, а саме робота, її зміст, сюжет, дія сценічних осіб і персонажів не повинні суперечити Закону України "Про рекламу" від 03.-7.1996 №270/96;

2) заборонено у відеоролику демонструвати елементи жорстокості, насильства, порнографії, цинізму, приниження людської честі та гідності;

3) зміст відеороботи має розкрити гостру соціальну проблему, на вирішення якої спрямований ролик;

4) посилання на відеоролик (формат AVI/MP/MOV хронометраж не більше 90 секунд) розміщується у гугл-формі за посиланням ]]>https://bit.ly/2DAaXIS]]>

Участь у таборі безкоштовна!

Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

За додатковою інформацією можна звернутись до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту за тел.: (044)289 08 30 (Коновалюк Ольга).

 

Відділ молоді та спорту міськради