Відділ культури Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Сєвєродонецька міська бібліотека для дітей»

24-06-2021

Вимоги до конкурсантів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, надсилають на електронну адресу (kultura [dot] sevati [dot] ua)або подають до відділу культури Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації (бул. Дружби Народів, 32а, ІІІ поверх)такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

-проекти програм розвитку комунального закладу «Сєвєродонецька міська бібліотека для дітей» на 1 та 5 років.

 

Термін проведення конкурсу – 05-10 серпня 2021 року. Дата приймання документівпретендентівна заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Сєвєродонецька міська бібліотека для дітей»з 25 червня 2021 року по 26 липня 2021 року.

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу надаються відділом культури Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації за адресою: бул. Дружби Народів, 32а, ІІІ поверх.

Телефон для довідок: 4-11-63.

Відповідно до вимог  статті 21 Закону України «Про культуру», відділ культури Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністраціїприймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури  відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії, формування якої відбудеться з 20 по 26 липня 2021 року (заявки щодо участі в складі конкурсної комісії приймаються з 06 по 19 липня 2021 року). Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування. Жеребкування проводиться в разі подання кандидатур не менше ніж від двох громадських організацій.

 

Відділ культури Сєвєродонецької міської ВЦА