Відділ культури Сєвєродонецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Сєвєродонецька галерея мистецтв»

21-09-2017

Вимоги до конкурсантів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу культури Сєвєродонецької міської ради (бул. Дружби Народів, 32а, ІІІ поверх):

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"; автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми;  мотиваційний лист довільної форми; проекти програм розвитку комунального закладу «Сєвєродонецька галерея мистецтв» на 1 та 5 років.

Термін проведення конкурсу – 30 жовтня 2017 року.  Дата приймання документів претендентів на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Сєвєродонецька галерея мистецтв» з 21 вересня 2017 року по 20 жовтня 2017 року.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу надаються відділом культури Сєвєродонецької міської ради за адресою: бул. Дружби Народів, 32а, ІІІ поверх.

Телефон для довідок: 4-32-05.

Відповідно до вимог  статті 21 Закону України «Про культуру» ( Текст статті 21 в редакції Закону № 955-VIII від 28.01.2016), відділ культури Сєвєродонецької міської ради приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури  відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії, формування якої відбудеться з 15 по 20 жовтня 2017 року (заявки щодо участі в складі конкурсної комісії приймаються з 01 по 14  жовтня  2017 року). Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування. Жеребкування проводиться в разі подання кандидатур не менше ніж від двох громадських організацій.).

Відділ культури Сєвєродонецької міської ради