Реєстрація на участь у міському фестивалі команд КВН!

07-03-2019

Міський огляд-фестиваль команд КВН (Клуб веселих та найкмітливіших) , присвячений Дню гумору, (далі – Фестиваль) проводиться щороку за підтримки Сєвєродонецької міської ради з метою популяризації КВН-івського руху в місті, а також для виявлення та підтримки обдарованої молоді, стимулювання її інтелектуального і творчого самовдосконалення, виховання згуртованості, відповідальності, вміння діяти в команді, розвитку комунікативних навичок, організації змістовного дозвілля юних мешканців міста.
Тема Фестивалю - «Закони природи»
І завдання - «Візитна картка» («Привітання») - до 5 хв.
ІІ завдання - «Біатлон».
Команди готують по 5 жартів на тему Фестивалю.
Жарти зачитуються представниками команд по черзі. Журі визначає команду(и), які після кожного кола залишають сцену, або призначають штрафне коло, де команди зачитують ще по 1 жарту.
За перемогу в «Біатлоні» команда отримує 1 бал, за друге місце – 0,8 бала, за третє – 0,6 і т.д.
ІІІ завдання – Відео-конкурс «Озвучення» - до 3 хв.
Форма будь-яка: літературна композиція, міні-вистава, танець, пісня, кліп тощо.
Координатор заходу - відділ культури Сєвєродонецької міської ради.
Дата проведення: 05 квітня 2019 року.
Адреса проведення: КЗ «Сєвєродонецький міський Палац культури», пр-т Хіміків, 28, м. Сєвєродонецьк, Луганська область
Контакти для отримання положення: тел. +380660877177. e-mail: grahevaatukr [dot] net
ПРИЙОМ ЗАЯВОК ВІД КОМАНД ДО 29 Березня 2019

Зареєструватися на участь:

]]>https://docs.google.com/forms/d/1pozB2YqhYulNM2F6EVXF8bvvDN-OtbFyM0BSAQmGtVA/viewform?ts=5c752429&edit_requested=true]]>