Патрульні поліцейські презентували другий етап проекту “Шкільний патруль”

30-08-2019

Минулого року патрульні та громадські діячі отримали неабиякий досвід та позитивний відгук від учнів та батьків щодо реалізації проекту Шкільний патруль. Це спільний проект громадської організації "Регіон-13" та патрульної поліції Луганської області. Серед учнів 10 та 11 класів ми обирали найактивніших та найавторитетніших серед школярів хлопців та дівчат, які протягом навчального року стояли на варті порядку у своїх навчальних закладах.

В становленні шкільного шерифа все було як у справжніх поліцейських: відбір та співбесіда, проходження навчання та підготовки, присяга на вірність школі, форма та, звісно ж, жетон.

Шкільні патрульні — це провідники між учнями та шкільними офіцерами поліції, спільною метою яких є зменшення кількості правопорушень у школах. Вони доносять корисну та необхідну інформацію щодо безпекових ситуацій до своїх однолітків на принципі «Рівний — рівному».

Вже у вересні цього року ми розпочинаємо набір до лав шкільних шерифів. Ними можуть стати учні 10 класів шкіл Сєвєродонецька, які готові підтримувати порядок у стінах рідної школи та бути помічником справжнього шкільного офіцера поліції.

В обов’язок шерифів та їх помічників входитиме додатковий контроль та профілактика правопорушень, ознайомлення учнівського середовища з різноманітних тем — від дотримання ПДР до поведінки в екстремальних ситуаціях.

Проект сприятиме профілактиці правопорушень, формуванню активної громадської позиції та патріотичному вихованню молоді.

Пам’ятайте, лише спільними силами ми зробимо безпечним наше майбутнє!

Прес-служба УПП в Луганській області