ОГОЛОШЕННЯ про намір придбати нежитлову будівлю

04-07-2023

Сєвєродонецька міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області має намір придбати на території міста Київ у комунальну власність Сєвєродонецької міської територіальної громади нежитлову будівлю з метою забезпечення надання медичних послуг мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Характеристики будівлі: орієнтовна площа 1000 - 1200 кв.м, оснащена комунікаціями і придатна для належного та якісного функціонування медичного закладу.

Свої пропозиції можна надати на електронну адресу vcaatsed-rada [dot] gov [dot] ua із обов’язковим зазначенням характеристик будівлі, її місцезнаходження та ціни. Обов’язково додати правоустановчі документи на пропонуємий об’єкт нерухомості та фото об’єкту.