Чергове засідання робочої групи із впровадження субпроекту УФСІ «Створення житлових умов для ВПО в м. Сєвєродонецьк, Луганська область (квартири для тимчасового проживання ВПО /KfW»)

01-07-2021

22.06.2021 року під головуванням заступника керівника Сєвєродонецької МВЦА Олега Кузьмінова відбулось чергове засідання робочої групи із впровадження субпроекту УФСІ № 15-44-00-001 «Створення житлових умов для ВПО в м. Сєвєродонецьк, Луганська область (квартири для тимчасового проживання ВПО /KfW») за адресою: пр-кт Космонавтів, б. 18-а.

Порядком денного були технічні питання, пов’язані із завершенням будівельних робіт, затвердження Положення про розподіл житла для тимчасового проживання ВПО та інше.

За підсумками робочої зустрічі 25.06.2021 року були затверджені розпорядчі документи щодо Порядку формування фонду житла для тимчасового проживання ВПО і Порядку обліку, розподілу та надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання ВПО та створення житлової комісії з обліку ВПО та надання житлових приміщень для тимчасового проживання ВПО та Положення про таку комісію.