Реалізація проектів в рамках програми НАТО «Наука заради миру та безпеки»

21-03-2017

Інформуємо щодо реалізації проектів в рамках програми НАТО «Наука заради миру та безпеки». Завдяки зазначеній програмі плідно співпрацюють науковці з країн-членів і партнерів Альянсу та фінансуються наукові дослідження в галузі безпеки (у формі виділення грантів на реалізацію багаторічних проектів, семінарів, курсів, тренінгів та зустрічі науковців).

Є два варіанти подачі заявок на отримання грантів для реалізації проектів в рамках програми НАТО «Наука заради миру та безпеки»:

• Напряму, шляхом заповнення заявки на проект на сайті НАТО (]]>www.nato.int/cps/en/natolive/87260.htm]]>);
  • Через Місію України при НАТО в якості національної ініціативи. При цьому, слід враховувати, що останні проектні пропозиції мають пріоритет при відборі в НАТО.

З додаткових питань просимо звертатися у Місію України при НАТО (тел.+32(0)2 707 27 24, факс +32(0)2 707 27 28, e-mail: pm_natoatmfa [dot] gov [dot] ua).