Тренінг – наступний крок реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

18-07-2016

проон

27 серпня 2015 року на черговій сесії міської ради, завдяки внесенню змін до бюджету, відділу освіти передбачено понад 400 тис. грн. на співфінансування проекту ЄС/ПРООН для заміни віконних блоків в Сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї та СЗШ №18, в тому числі на проведення експертизи проектно-кошторисної документації.

Днями у приміщенні міської ради зібралися освітяни та представники громадських організацій, які залучені до співпраці з Проектом, для проходження тренінгу щодо проведення тендеру та обрання підрядника на виконання робіт. Координатор Проекту Євгенія Гулакова зокрема звернула увагу на те, що всі закупки повинні здійснюватися згідно з правилами ПРООН, відповідаючи принципам прозорості та конкурентності. Присутні на засіданні отримали практичні поради щодо проведення тендеру та вичерпні відповіді на нагальні питання.

Інформація відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради