Співпраця ЄС/ПРООН з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків

18-07-2016

13 липня 2015 року в Сєвєродонецькій міській раді відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань співпраці з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (далі МРГ).

єспроон

В заході взяли участь члени Координаційної ради, а саме перший заступник міського голови Петро Чернишин, керівники Департаменту економічного розвитку, управління житлово-комунального господарства та фінансів міськради, державного казначейства м. Сєвєродонецька, активісти місцевих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, представники ЗМІ та ін. Метою цього заходу був відбір основних ідей, які подали найбільш активні ОСББ, для подальшої їх реалізації в співпраці з Проектом МРГ, за рахунок співфінансування з боку МРГ та місцевого бюджету.

Під час презентації кожної ідеї представники ОСББ розповіли, чому саме цю ідею та саме ці види робіт відібрали члени ОСББ.

На жаль, на сьогодні активність місцевих ОСББ не занадто висока – на конкурс було надано тільки п’ять заявок від п’яти ОСББ. Ще три ОСББ не встигли вчасно підготувати необхідні документи. Деякі ОСББ ще не навчилися спільно обговорювати проблеми утримання власного будинку та приходити до консенсусу щодо їх вирішення.

Але, з іншого боку, гарним сьогодні є те, що ми можемо привітати всі п’ять ОСББ – учасники, яких подали на розгляд свої пропозиції. Тепер їх чекає напружена цікава робота та реалізація власних ідей, а саме:

1. ОСББ «Наука-Центр», мікропроект «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, буд. 3а (заміна пластикових вікон в місцях загального користування, ремонт під’їздів, цоколю та відмостки. Встановлення датчиків на рух)»;

2. ОСББ «Надія», мікропроект «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, буд. 1 (заміна пластикових вікон в місцях загального користування. Встановлення датчиків на рух)»;

3. ОСББ «Гвардійський, 48», мікропроект «Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, буд. 48 (встановлення пластикових вікон в місцях загального користування)»;

4. ОСББ «Мир-20», мікропроект «Капітальний ремонт систем опалювання, водопостачання, каналізації, електропостачання та відливів покрівлі в житловому будинку за адресою: вул. Єгорова, 20»;

5. ОСББ «Луч», мікропроект «Капітальний ремонт системи опалення холодного та гарячого водопостачання з впровадженням енергозберігаючих технологій в житловому будинку за адресою: пр. Гвардійський, буд. 43б».