Шановні громадяни міста Сєвєродонецька!

18-07-2016

Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» (далі – Проект) оголосив конкурс ініціатив, спрямованих на застосування містами методів інноваційного управління в рамках концепції «Розумні міста».

Учасниками конкурсу є міста-партнери Проекту, в тому числі місто Сєвєродонецьк. Учасників заохочують подавати свої пропозиції для розвитку «розумних міст» в Україні, які спрямовані на прозорість та підзвітність в місцевих державних органах та/або надання послуг за принципами електронного врядування.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в підготовці ідей на конкурс та надати свої пропозиції щодопокращення життєдіяльності міської інфраструктури та підвищення умов  проживання населення в рамках концепції  «Розумні міста».

Пропозиції щодо напрямків приймаються до 05.05.2016 року за адресою: Сєвєродонецька міська рада Луганської області, 93404, бульвар Дружби Народів, 32, каб. №19. Контактна особа – Макашутіна Олена, тел. (06452) 4-52-95.