Повідомлення для ОСББ міста Сєвєродонецьк!

18-07-2016

У рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), який фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується ПРООН, оголошується прийом заявок на участь у Проекті у 2016 році.

До участі запрошуються всі ОСББ міста.

Основні типи мікропроектів/види робіт:

• капітальні ремонти дахів;
  • ремонт міжпанельних стиків, фасадів, утеплення;
  • ремонт під’їздів/сходових клітин, дашків;
  • заміна вікон, дверей місць загального користування;
  • ремонт підвалів, цоколів, відмостки;
  • заміна водопостачання, каналізації, опалення;
  • заміна елементів системи електропостачання, освітлення;
  • ремонт ліфтів.

Умови співфінансування:

• ПРООН – 50%, але не більше ніж €7000 на одну МПП;
  • МІСТО + ОСББ – 50%, за умови участі ОСББ не менше 5% від загальної вартості проекту.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

• заповнена заявка на грантову підтримку (мікропроектна пропозиція) за встановленою формою (електронну форму заявки можливо отримати, звернувшись до нижче вказаної контактної особи);
  • копія свідоцтва/витягу з реєстру про Державну реєстрацію ОСББ;
  • копія Статуту ОСББ;
  • копія Протоколу загальних зборів ОСББ з рішеннями з таких питань:

1. Про затвердження пріоритетності завдань ОСББ;

2. Про обрання членів функціональної групи, яка вивчить можливості та підготує необхідну інформацію для розгляду загальними зборами способу виконання пріоритетного завдання силами ОСББ.

3. Копія дефектного акта, проектно-кошторисної документації, за наявності.

Зауважуємо, що в цьому році заявку на Конкурс може подати ініціативна група, що створює ОСББ (без наявності вищевказаних реєстраційних документів), за умов гарантій, що ОСББ буде зареєстровано, як юридичну особу не пізніше ніж 1 червня 2016 року (в цьому випадку треба надати гарантійний лист від ініціативної групи та майбутніх членів, що створюють ОСББ).

Бланк заявки можна закачати ]]>тут]]>.

Заявки приймаються до 05.02.2016 року за адресою: Сєвєродонецька міська рада Луганської області, 93400, бульвар Дружби Народів, 32, каб. №19. Контактна особа – Олена Макашутіна, тел. 4-52-95.