До уваги мешканців багатоповерхових будинків та керуючих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків міста!

18-07-2016

У Сєвєродонецьку триває проект ЄС/ПРООН МРГ «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Шановні мешканці багатоповерхових будинків міста

та керуючі об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків міста!

город

Сьогодні на території міста Сєвєродонецьк діє проект ЄС/ПРООН МРГ «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Мета Проекту МРГ – сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні; поширення підходу за участю громад задля місцевого управління та сталого розвитку; посилення енергетичної ефективність на місцевому рівні та підтримування місцевих ініціатив та мережі поширення кращих практик та знань.

Проект ЄС/ПРООН МРГ спільно з Сєвєродонецькою міською радою планує провести навчання з питань залучення населення до управління своїм майном та зацікавленості у його збереженні, створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, запровадження ефективних форм управління житловими будинками та впровадження енергозберігаючих мікропроектів за співфінансовою підтримкою Проекту ЄС/ПРООН МРГ.

За більш детальною інформацією звертатися за телефонами: (06452) 4-30-32, (06452) 4-13-06.