У міськраді обговорили хід реалізації проекту по створенню житла для внутрішньопереміщених осіб

03-07-2020

03 липня 2020 року відбулася робоча зустріч першого заступника міського голови Олега Юрійовича Кузьмінова з директором Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) Бродзінським Артуром Мар’яновичем з питання реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», яким передбачено реалізувати  субпроект «Створення житлових умов для ВПО в м. Сєвєродонецьк за адресою пр. Космонавтів, 18 а (соціальне житло – квартири) / KfW» та другий проект з ремонту об’єкту соціальної сфери, а саме Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу № 11 «Світлячок» Сєвєродонецької міської ради, м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, 28-а», на якому буде виконана комплексна термомодернізація.

У зустрічі також прийняли участь заступник директора департаменту економічного розвитку та консультанти проекту УФСІ.

Перший заступник міського голови Кузьмінов Олег Юрійович та директор Східного регіонального представництва УФСІ Бродзінський Артур Мар’янович подякували один одному за конструктивну роботу в реалізації проекту. Наразі підписаний договір підряду та оголошено про початок ремонтних робіт на першому об’єкті. Бродзінський Артур Мар’янович також зазначив, що невідкладно розпочнуться ремонтні роботи на дитячому садочку для того, щоб закінчити термомодернізацію об’єкту до початку опалювального сезону.

Кузьмінов Олег Юрійович виразив свою вдячність за додаткову пропозицію надати допомогу в розробці Стратегії розвитку міста на період 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації.

Результатом зустрічі стало обговорення потреб громади, на вирішення яких УФСІ готовий надавати всебічну підтримку. Зі свого боку перший заступник виразив подяку та надію на подальшу плідну співпрацю, направлену на покращення життя у місті, налагодження містків згуртованості з мешканцями міста, ВПО, владою, бізнесом та громадськістю.

Інформацію підготовлено департаментом економічного розвитку