Розробка проекту Стратегії розвитку Луганської області та міста Сєвєродонецька на період 2021-2027 роки

21-11-2019

Сєвєродонецька міська рада приймає активну участь у розробці проекту Стратегії розвитку Луганської  області на період 2021-2027 роки на засадах смарт-спеціалізації.

Цей стратегічний документ формується за підтримки консультантів Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та незалежних експертів.

За дорученням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова фахівець департаменту економічного розвитку міськради входить до складу робочої групи з розроблення проектів Стратегії.

Було прийнято участь у чотирьох засіданнях робочої групи.

На засіданнях обговорювались особливості розробки Стратегії, проведено розгляд попереднього аналізу основних тенденцій та проблем соціально-економічного розвитку області. Також обговорювалась дорожня карта з розробки Стратегії розвитку Луганської області та Плану її реалізації.

У проекті Стратегії розвитку Луганської області буде визначено цілі з відновлення критичної інфраструктури та послуг на базі енергоефективних технологій, впровадження ЕСКО-механізму у м.Сєвєродонецьк, підвищення спроможності місцевої влади в умовах децентралізації та інформатизації, економічне відновлення та перехід до сталого розвитку, створення сприятливих умов життя та побудова миру.

До Стратегії також буде включено проекти, направлені на розвиток Сєвєродонецька.

Це дозволить залучити додаткові кошти на розвиток міста за рахунок державних джерел та інвесторів. Наразі від міста заповнюються форми технічних завдань на проекти регіонального розвитку.