Щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення АТО та тих, яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни

22-06-2015

Згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою КМУ від 31.03.2015 р. №200, структурні підрозділи з питань соцзахисту населення забезпечують санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення АТО та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни. 

Для взяття на облік особа подає заяву, медичну довідку за формою №070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань АТО в районах її проведення.

 

З усіма питаннями стосовно забезпечення санаторно-курортним лікуванням необхідно звертатись до управління праці та соціального за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 15Б, кім. 19, тел. 4-43-52.