Щодо надання житла

08-02-2017

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 р. №719 затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов.
Право на отримання грошової компенсації відповідно до цього Порядку мають члени сімей загиблих військовослужбовців, смерть яких пов’язана з безпосередньою участю в антитерористичній операції, статус яким надано відповідно до абзацу восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і які перебувають на квартирному обліку за категоріями у такій черговості: дружина (чоловік) та малолітні і неповнолітні діти; батьки загиблого військовослужбовця; повнолітні діти, які не мають (і не мали) своїх сімей; повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства та мають свої сім’ї; повнолітні діти, обоє батьків яких загинули або пропали безвісти.
Право на отримання грошової компенсації відповідно до цього Порядку мають інваліди війни I та II групи, визначені у пункті 11 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», які перебувають на квартирному обліку.
За більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 15-б, кімн. 14, тел.: 4-03-04.

УПтаСЗН міської ради