До уваги осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції

22-06-2015

Постановою Кабінету Міністрів України №535 від 01.10.2014 затверджено Порядок використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (АТО).

Міністерством соціальної політики за результатами засідання комісії з питань розподілу коштів для надання грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам визначено категорії отримувачів одноразової грошової допомоги, а саме:

  • діти-сироти, батьки яких загинули під час проведення АТО, та дітям, батьки яких є полоненими або зниклими безвісті;
  • сім'ям, у яких є діти-інваліди або інваліди з дитинства;
  • багатодітним сім'ям;
  • сім'ям, члени яких потребують невідкладного вартісного лікування;
  • сім'ям, у яких є інваліди 1,2 груп;
  • сім'ям, де є вагітні жінки, або один з батьків здійснює догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку (з числа сімей загиблих в АТО).

Для отримання грошової допомоги постраждала чи внутрішньо переміщена особа звертається до Управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або фактичним місцем перебування з відповідною заявою, в якій зазначає причини необхідності надання їй грошової допомоги та реквізити рахунка, відкритого у банківській установі.

За додатковою інформацією стосовно отримання грошової допомоги необхідно звертатись до управління праці та соціального за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15Б, кім. 14, тел. 4-03-04, Дні прийому: з понеділка по п'ятницю 8.00 — 9.00 перерва 12.00 — 13.00.