Участь команди м. Сєвєродонецька у відбірних регіональних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

27-06-2019

Щорічно Фонд соціального страхування України виступає організатором Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» була започаткована у 2013 році й проводиться серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

20 червня 2019 року на базі комунальної установи «Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп» у м. Кремінна відбулись відбірні регіональні змагання VIІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». У спартакіаді взяли участь 9 команда з міст та районів Луганської області. Коженрік у змаганнях бере участь й команда Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі – Сєвєродонецьке міське відділення). Команду спортсменів представляли  інваліди праці та потерпілі на виробництві.Програма змагань включала такі види спорту як шахи,армспорт, дартс,бомбаскет, настільний теніс, гирьовий спорт. Представники Сєвєродонецького міського відділення гідно представили  своє, такЄрєщенко Ольга зайняла І місце у змаганнях з настільного тенісу серед жінок, ЧереповЮрійпосів ІІ місце в змаганнях з бомбаскету. Також команда м. Сєвєродонецька посіла І місце у командній першості з бомбаскету.

Атмосфера на спартакіаді була теплою і дружньою, сповненою жартів та посмішок.

За результатами турніру буде сформована збірна команда Луганської області, яка візьме участь у фінальних змаганнях VIІВсеукраїнській спартакіади «Сила духу», щовідбудуться у вересні у м. Ужгород.

Є. Пушкарьов, начальник Сєвєродонецького міського відділення