Перерахунок страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з 01.03.2021 року

20-04-2021

Сєвєродонецьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Луганській області повідомляє.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 239 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого», яка набула чинності 26.03.2021 року, перерахування сум щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (членам їх сімей)  проводиться з першого березня із застосуванням коефіцієнта 1,11.

Слід зазначити, що максимальний розмір щомісячної страхової виплати після проведеного перерахування не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на дату проведення перерахування, а саме 22700,00 грн. При цьому раніше визначений розмір щомісячної страхової виплати зменшенню не підлягає.

З метою виконання частини другої статті 37 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV Сєвєродонецьким міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області проведено перерахунок сум щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та особам, які мають право на щомісячні страхові виплати у разі смерті потерпілого на коефіцієнт 1,11.

Перерахунок щомісячних страхових виплат здійснено 1699 потерпілим на виробництві та 87 особам, які мають на це право у разі смерті потерпілого. При цьому щомісячна страхова виплата потерпілих в середньому зросла на 296,65 грн., а щомісячна страхова виплата осіб, які мали на це право у разі смерті потерпілого – на 300,20 грн.

Підвищені виплати за березень поточного року потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також особи, які мають на це право у разі смерті потерпілого, отримали у квітні 2021 року.

Сєвєродонецьке міське відділення управліннявиконавчої дирекції

Фонду соціальногострахування України

у Луганській області