ДО  УВАГИ  СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

10-06-2020

Сєвєродонецьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області повідомляє наступне:

Для отримання фінансування від Фонду соціального страхування України допомог за листками непрацездатності, виданими у зв’язку з ізоляцією від COVID-19, страхувальники (роботодавці) мають формувати окремі заяви-розрахунки, до яких не включаються лікарняні з інших причин непрацездатності.

Так, у разі надходження від застрахованих осіб листків непрацездатності із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19 – 11», на їх підставі формується окрема заява-розрахунок, до якої необхідно включати лише зазначені листки непрацездатності. При формуванні такої заяви-розрахунку страхувальник у Додатку 1.1 у колонці 10 вказує причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19.

Нагадаємо, усі застраховані особи мають право на компенсацію від Фонду соціального страхування України втраченого заробітку за час ізоляції від COVID-19. Виплата такої допомоги здійснюється на підставі відповідного листка непрацездатності, її розмір становить 50% середньої заробітної плати (доходу) незалежно від тривалості страхового стажу.

Водночас, для медичних працівників компенсація втраченого заробітку за час ізоляції від COVID-19 здійснюється Фондом у розмірі 100% середнього доходу і також не залежить від тривалості страхового стажу.

 

Євген ПУШКАРЬОВ, начальник Сєвєродонецького

міського відділення