Наказ Сєвєродонецького міського військкомату "Про призов громадян на строкову військову службу"

14-02-2019

МІНІСТЕРСТВО  ОБОРОНИ  УКРАЇНИ

військового комісара Сєвєродонецького міського військового комісаріату

(з адміністративно – господарської діяльності)

06.02.2019                               м. Сєвєродонецьк                                           № 39

Про призов громадян на

строкову військову службу

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” та Указу Президента України № 22/2019 від 30.01.2019р. в квітні-червні проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю м.Сєвєродонецька для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2001 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадян, які наро-дилися у 1992-2000 р. у яких закінчилась відстрочка від призову, або не приз-вані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Сєвєродонецьк, Лу-ганської області, вул. Богдана Ліщини, 4 в призначений час з документами, що вказані в особистих повістках; які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути в міський військовий комісаріат 27.03.2019р., маючи при собі документи, які свідчать особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м.Сєвєродонецька зобов’язані негайно повернутися на місце постійного проживання та з’явитися у міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Військовий комісар

Сєвєродонецького міського військового комісаріату

підполковник                                                                                   В.СУХАНОВ