Електронні сервіси для дистанційного спілкування з органами ДПС

08-12-2021

Головне управління ДПС у Луганській області інформує, що сьогодні у платників є можливість отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації, подати звітність до податкових органів без особистих візитів до служби.

Для цього на вебпорталі ДПС України забезпечено доступ до низки безкоштовних електронних сервісів.

Електронний кабінет – це найбільш популярний сервіс ДПС, який є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце платника податків, доступ до роботи в якому здійснюється з будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету, шляхом автентифікації.

Серед переваг Електронного кабінету платника податків - можливість працювати на безоплатній основі та у будь – який час, отримувати необхідну інформацію підприємствами, громадянами та фізичними особами-підприємцями з органів ДПС в режимі онлайн, можливість подавати звітність в електронному вигляді, при поданні звітності в електронному вигляді немає потреби відвідувати Центри обслуговування платників, у режимі он-лайн можливе відстеження своєї податкової звітності, отримання довідок, витягів, корисної інформації про зміни у податковому законодавстві, реквізитах тощо.

Крім того, відсутня потреба у відстеженні змін форм бланків звітності - вони оновлюються автоматично. Та основна перевага - це економія часу та заощадження коштів.

Щоб перейти на подання звітності в електронному вигляді  платнику податків необхідно:

• отримати ключ електронно-цифрового підпису у Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС;
  • авторизуватися у Електронному кабінеті, розміщеному на сайті ДПС України (]]>https://tax.gov.ua]]>), за допомогою отриманого електронного ключа.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою cabinet.tax.gov.ua   або через вебпортал ДПС (tax.gov.ua).

Отримати ключ електронно-цифрового підпису можна звернувшись до Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС у Луганській області:

м. Сєвєродонецьк

ІДД ДПС працює за попереднім записом. Телефон для запису та консультацій: (06452) 4-40-44, адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, буд. 72, кабінет № 101

Реєстрація  користувачів:             пн - чт     з 08:00 до 17:00 ,       пт     з 08:00 до 15:45

обідня перерва:                              з 12:00 до 12:45

м. Старобільськ

ІДД ДПС працює за попереднім записом. Телефон для запису та консультацій: (06461) 2-05-78, адреса: м. Старобільськ, вул. Шевченко, буд. 8

обідня перерва:                              з 12:00 до 12:45

Крім того, повідомляємо, що Державна податкова служба України запровадила електронний сервіс «InfoTAX», який надає платникам податків можливість через мессенджери Telegram та Viber отримувати актуальну та необхідну інформацію.

Лише кілька кроків  і ви будете отримувати дані про себе, як про ФОПа, або про свою компанію в мессенджерах Telegram та Viber: ]]>https://bit.ly/2VxyEoe]]>.

Спілкуйся з податковою службою дистанційно, використовуючи електронні сервісі.