КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» допомогло отримати гранти ще двом підприємцям

18-03-2024

Комунальне підприємство «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» продовжує надавати технічну допомогу у написанні бізнес-проєктів  для отримання грантів від міжнародних інвесторів та пошуку інвесторів суб’єктам малого та середнього бізнесу, які релокувалися із Сєвєродонецької громади на підконтрольну Україні територію.

Підприємство спільно з бізнесом підготувало та подало на конкурси ще дві грантові заявки та сумісно отримали результати. КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» допомогло суб’єктам малого підприємництва – фізичним особам-підприємцям, які здійснювали свою підприємницьку діяльність в м.Сєвєродонецьк та релокувалися у Полтавську та Черкаську області,  у написані проєктної заявки та отриманні гранту від міжнародного інвестора.

Два гранти у розмірі по 36000 грн. кожний були отримані від Естонської ради у справах біженців у співпраці з Garage48. Бізнес-проєкти направлені на розвиток послуг у сфері обслуговування.

КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» і надалі планує надавати допомогу релокованому бізнесу та підтримувати мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади.

КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку»