Грантовий конкурс для студентів юридичних факультетів

22-07-2024

Комунальне підприємство «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» інформує, що юридична компанія 4В розпочала грантовий конкурс для студентів юридичних факультетів, студентів магістратури та аспірантів юридичних факультетів та інститутів на тему: «Правового регулювання онлайн торгівлі».

Цим грантом планується підтримати дослідження та розвиток правового регулювання онлайн торгівлі, сприяти забезпеченню правової безпеки та захисту прав споживачів та підприємців в умовах стрімкого розвитку цифрових технологій. Учасник, що напише найкращу конкурсну роботу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!

Грант має на меті допомогти студентам та викладачам вивчати та розвивати правові механізми, які сприятимуть безпеці та ефективності онлайн торгівлі, а також вдосконаленню законодавчої бази для розвитку економіки в умовах цифрової епохи. Також цей грантовий конкурс є важливим внеском усіх учасників у створення нормативних документів, програм правової підтримки, організацію семінарів та інших ініціатив, що сприяють правовому захисту та розвитку онлайн торгівлі.

Хто може прийняти участь у конкурсі:

• Студенти українських навчальних закладів;
  • Аспіранти українських навчальних закладів;
  • Громадяни України.

Вимоги до конкурсних робіт:

Конкурсна робота – це робота, яку учасник подає для участі в конкурсі або грантовій програмі. Конкурсна робота має вигляд статті, яку учасник пише самостійно, та яка відповідає тематиці та умовам зазначеним нижче.

Загальні теми гранту:

• Нормативно-правове регулювання діяльності онлайн – маркетплейсів в Україні та світі (США та ЄС пріоритет).
  • Відповідальність маркетплейсу за діяльність недобросовісного продавця.
  • Захист прав споживачів у сфері онлайн торгівлі: порівняльний аналіз законодавства України, США та ЄС.
  • Проблеми та перспективи правового регулювання реклами на онлайн-платформах.
  • Правове регулювання персональних даних в онлайн-торгівлі: український та міжнародний досвід.
  • Електронні контракти: юридичні аспекти укладання та виконання угод в онлайн-торгівлі.
  • Міжнародне регулювання трансграничної онлайн-торгівлі: проблеми та рішення.
  • Правові аспекти захисту інтелектуальної власності на маркетплейсах.
  • Регулювання онлайн-платежів: правові основи та сучасні виклики.
  • Боротьба з шахрайством в онлайн-торгівлі: законодавчі ініціативи та правозастосовна практика.
  • Правове регулювання конкуренції в онлайн торгівлі та роль маркетплейсу як адміністратора торгівлі

Вимоги до статті:

• Мова написання: українська;
  • Стаття повинна бути унікальна(перевіряємо через спеціальні сервіси);
  • Використання штучного інтелекту заборонено;
  • Стаття має відповідати темі, що зазначена на сторінці гранту;
  • Стаття повинна мати чітку і зрозумілу структуру;
  • Кількість символів не менше 10 000;
  • В роботі вказати використані джерела.

Терміни та порядок проведення конкурсу:

Крайній день прийому конкурсних робіт: 24.09.2024;

Оголошення переможця: 22.10.2024;

Нагородження переможця: 22.10.2024 – 30.10.2024.

Як подати конкурсну роботу:

• Готову статтю надіслати на пошту: contestat4b [dot] ua;
  • Обов’язково вказати тему листа: «Конкурсна робота»;
  • В листі вказати своє повне ім’я у називному відмінку та повну назву навчального закладу;
  • Документ з конкурсною роботою, у форматі Microsoft Word, прикріпити до листа.

Детальніше про грантову програму можна дізнатись ]]>за посиланням]]>.

КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку»