Міськрада співпрацює з УФСІ з впровадження проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури"

21-11-2019

Продовжується робота з впровадження проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури". Наразі ведеться робота з заповнення  анкети для внутрішньо переміщених осіб, яку розміщено на офіційному сайті Сєвєродонецької міської https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/do-uvagi-vnutrishno-peremishchenih-osib-yaki-zareiestrovani-v-misti-sievierodoneck_29-10-2019 .

Анкетування запущено в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю, відповідно до якого буде проведено реконструкцію гуртожитку м. Сєвєродонецьк, пр. Космонавтів, 18-а та закладу соціальної інфраструктури Комунального дошкільного навчального закладу (ясла – садок) комбінованого типу № 11 «Світлячок». Так, станом на 19.11.2019р. анкету переглянуло 986 особи та заповнило понад 120 осіб. Анкетування допоможе Сєвєродонецькій міській раді та УФСІ (Українському фонду соціальних інвестицій) започаткувати або розширити програми та заходи, які будуть корисні для тимчасово переміщених осіб та сприятимуть покращенню порозуміння у громаді.

Вдячні тим, хто вже заповнив анкету, та пропонуємо особам, які мають статус ВПО та на даний час зареєстровані в м. Сєвєродонецьку заповнити анкету, яка знаходиться за посиланням ]]>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSer5CxFzGfl1yZ797oXokpIVzlAZ4AboNYE4wM1_quziItuZw/viewform?vc=0&c=0&w=1]]>. Результати анкетування нададуть можливість визначити рівень інтеграції та адаптації в Сєвєродонецьку внутрішньо переміщених осіб.

Також найближчим часом буде завершено роботу з розроблення  проектно-кошторисної документації, яка необхідна для проведення будівельних робіт. На виїзній нараді, яка відбулася днями за участю першого заступника міського голови Олега Кузьмінова, представників УФСІ,  відділу капітального будівництва міської ради, департаменту економічного розвитку міської ради та КП «Житлосервіс «Світанок», виконавчий директор Лактіонов Андрій висловив свої зауваження та побажання до проектно-кошторисної документації. Особливу увагу було приділено створенню комфортних умов для осіб з інвалідністю. Так, завдяки плідній роботі всіх учасників Проекту реконструкція житла для внутрішньо переміщених осіб розпочнеться вже на початку 2020 року.

Інформація департаменту економічного розвитку