Інформація по проектах, які реалізуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування Сєвєродонецької міської ради у 2016 році

27-12-2016

Не припиняються роботи з реконструкції чотирьох заплавних мостів у м. Сєвєродонецьк. Вслід за відкриттям головного автодорожнього мосту через річку Сіверський Донець, завершились роботи по реконструкції заплавних мостів №3 та №4. Проекти реалізовувались за рахунок  Державного фонду регіонального розвитку (далі - ДФРР) та співфінансування Сєвєродонецької міської ради.

Наступним кроком співпраці Сєвєродонецької міської ради та ДФРР стане проект “реконструкція заплавного мосту №2”. По цьому проекту ведуться роботи, зокрема вже прокладений об`їзний шлях, який служитиме транспорту, поки міст не буде відновлений.

Також є напрацювання по проекту “реконструкція заплавного мосту №1”. Ймовірно, що цей проект реалізується у першому півріччі 2017 року.

Н.С. Колеснік, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі