Сєвєродонецька МТГ розпочала впровадження цифрової трансформації своєї діяльності

04-02-2022

04 лютого 2022 рокувідбулось чергове засідання Робочої групи по розробці Стратегії цифрової трансформації Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки з метою обговорення напрацювань Робочої групи (робочих версій Стратегії та її окремих розділів).

Із вступним словом виступила голова Робочої групи, заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ельвіна МАРІНИЧ, яка зазначила: «Сєвєродонецька міська територіальна громада вже розпочала впровадження цифрової трансформації своєї діяльності. На першому засіданні Робочої групи, яке відбулося 16 листопада 2021 року, було ухвалено пропозицію щодо розробки Стратегії цифрової трансформації Сєвєродонецької територіальної громади на 2022-2024 роки. Відповідальними за розробку було призначено комунальне підприємство «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку». На теперішній час проведена плідна робота.  Розроблено проєкт  «Стратегії цифрової трансформації Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки», який ми сьогодні Вам презентуємо».

Комунальним підприємством «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» під головуванням директора підприємства Романа КРАСЮКА, який є заступником голови Робочої групи, організовано збір ідей проектів, а також аналітичних та статистичних даних, на предмет використання в громаді інструментів цифровізації, проведений аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку Громади з питань цифрової трансформації. На підставі отриманих даних спільно з представниками громадськості, а саме з Оленою НІЖЕЛЬСЬКОЮ, головою Кризового медіа-центру "Сіверський Донець", розробили та презентували проєкт бачення Стратегічного розвитку Громади, визначили напрями і пріоритети роботи, План дій для втілення Стратегії.

Також були презентовані напрацювання з  впровадження веб-платформи «Конструктор сайтів та чат-ботів територіальних громад «ToolKit». Завдяки EGAP у Сеєвєродонецькій міській територіальній громаді вже незабаром буде  створено якісний і сучасний сайт (платформу) Сєвєродонецької МВЦА та чат-бот («СВОЇ»), до яких будуть підключені інструменти електронної демократії.

На засіданні представники Робочої групи вирішили у двотижневий термін більш детально ознайомитися з проєктом Стратегії цифрової трансформації Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, Планом дій з реалізації Стратегії цифрової трансформації Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, Інструкцією з впровадження вебсайту та чат- боту «СВОЇ» Сєвєродонецької міської територіальної громади розроблених на платформі ToolKit. За результатами розгляду надати свої пропозиції та зауваження щодо її подальшого успішного втілення.

Крім того, запропоновано збільшити термін реалізації Стратегії до 2026 року.

Захід відбувся в форматі онлайн/офлайн в приміщенні комунального підприємства «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» з дотриманням всіх карантинних вимог.

Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку