До уваги суб'єктів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

07-07-2021

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що ведення реєстраційних справ у паперовій формі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцезнаходженням/місцем проживання яких є населені пункти, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення в Луганській області забезпечує Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків). Це питання врегульоване наказом Міністерства юстиції України "Про врегулювання відносин, пов'язаних з державною реєстрацією юридичних осіб та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, в межах декількох адміністративно-територіальних одиниць" від 25.11.2016 № 3359/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 листопада 2016 р. за № 1528/29658 (зі змінами).

Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085-р "Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення".

Звертаємо увагу суб'єктів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що у разі проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців місцезнаходженням/місцем проживання  яких є населені пункти, в яких органи державної  влади  тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії  зіткнення  в Луганській області, документи у паперовій формі необхідно надсилати після проведення реєстраційних дій до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Документи у Луганській області необхідно надсилати за адресою - 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, будинок 22.

Отримати консультацію можна за телефонами: 0645242216, 0953624202.