РІШЕННЯ №425

10-07-2014

Про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку за І півріччя 2014 року

СЄВЄРОДОНЕЦЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ №425

«8» липня 2014 року
м. Сєвєродонецьк

Про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку за І півріччя 2014 року 

Керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.1.12 Указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення підтримки та дальшого розвитку підприємницької діяльності», розглянувши інформацію про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку за І півріччя 2014 року, виконком Сєвєродонецької міськради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку за І півріччя 2014 року прийняти до відома (Додаток).

2. Дане рішення підлягає оприлюдненню. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Халіна Є.В.

 

Міський голова                                                                                                                            В.В. Казаков 

 

Додаток
до рішення виконкому
від «8» липня 2014 року № 425

Інформація про роботу Координаційної ради з питань
розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку за І півріччя 2014 року 

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Сєвєродонецької міської ради є сприяння розвитку підприємництва. 

Міська влада працює в напрямку створення і підтримки сприятливого клімату господарської діяльності, здійснення захисту інтересів бізнесу. Одним з кроків співпраці стало створення Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у місті Сєвєродонецьку, яка є дорадчо-консультативним органом, що сприяє реалізації державної політики у сфері підприємництва.

До складу Координаційної ради входять 12 осіб – представники влади, бізнесу, профспілок та громадських організацій підприємців.

Основною формою роботи Координаційної ради є засідання. Засідання Координаційної ради проводяться відповідно до річного плану, який затверджується головою. 

На засіданнях Координаційної ради обговорювалися різноманітні питання підприємництва та питання, що пов’язані з проектами регуляторних  актів, які приймаються на рівні міської ради. Спірні питання та питання, які викликали жвавий інтерес, розглядалися на засіданнях кілька разів. В процесі обговорення враховувалися пропозиції та зауваження всіх членів Координаційної ради.

Прийняті рішення на засіданнях мали рекомендаційний характер.

З початку 2014 року проведено чотири засідання Координаційної ради, на яких розглянуті питання регуляторного характеру, а саме: 

  • Про внесення змін до Положення про порядок переведення жилих приміщень в нежилі та їх реконструкції під розміщення об’єктів невиробничої сфери на території міста;
  • Про внесення змін до Порядку надання інвалідам місць під установку металевих гаражів для зберігання автомобілів;
  • Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів міста Сєвєродонецьк, селища Синецький, селища Павлоград, селища Лісова Дача, села Воєводівка;
  • Про внесення змін до Порядку проведення земельних торгів по продажу земельних ділянок або прав на них.

Також, розглянуто питання щодо підвищення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міські автобусні та тролейбусні маршрути загального користування.

В результаті проведеної роботи Координаційної ради протягом першого півріччя 2014 року на сесії міськради затверджені три регуляторних акти та одне питання на засіданні виконкому.

Інформація щодо роботи Координаційної ради за І квартал 2014 року надана до департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

На офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради продовжує діяти рубрика «Економіка», в якої розміщено розділ «Підприємництво». В розділі «Підприємництво» розміщена інформація про діяльність Координаційної ради. 

Всі заходи, які заплановані у І півріччі 2014 року Координаційною радою виконанні, тому роботу можливо вважити задовільною.

Керуючий справами виконкому
Л.Ф. ЄфименкоПравила використання матеріалів сайту