РІШЕННЯ №4112

29-09-2014

СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Вісімдесят  дев’ята (чергова) сесія

РІШЕННЯ  №4112

 

25 вересня 2014 року

м. Сєвєродонецьк

 

Про внесення  змін до рішення  56-ї  (чергової) сесії  міської ради   №2429  від  24.01.2013р.  «Про затвердження «Порядку проведення земельних торгів по продажу земельних ділянок або прав на них, розпорядження якими здійснює Сєвєродонецька міська рада»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішення  84-ї  (чергової) сесії міської ради  №3887 від 24.04.2014р. «Про задоволення подання Прокуратури від 05.03.2014р. №1412вих-14 про усунення порушень земельного законодавства», згідно якого скасовано рішення 59-ї (чергової) сесії міської ради №2596 від 28.03.2013р. «Про утворення Комісії по підготовці пропозицій по наданню земельних ділянок на території населених пунктів Сєвєродонецької міської ради», розглянувши матеріали представлені відділом земельних відносин, та враховуючи висновки постійної комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ, міська рада

ВИРІШИЛА:    

1. Виключити пункт 3. рішення 56-ї (чергової) сесії  міської ради   №2429  від  24.01.2013р.  «Про затвердження «Порядку проведення земельних торгів по продажу земельних ділянок або прав на них, розпорядження якими здійснює Сєвєродонецька міська рада».

2. Внести зміни до «Порядку проведення земельних торгів по продажу земельних ділянок або прав на них, розпорядження якими здійснює Сєвєродонецька міська рада», який затверджено рішенням 56-ї (чергової) сесії міської ради №2429 від 24.01.2013р. «Про затвердження «Порядку проведення земельних торгів по продажу земельних ділянок або прав на них, розпорядження якими здійснює Сєвєродонецька міська рада» (додаток 1), а саме:

2.1. підпункт 1.7. пункту 1 викласти у наступній редакції: 

«1.7. Добір земельних ділянок, які або права на які виставляються на земельні торги, та умови продажу, визначає Відділ земельних відносин Сєвєродонецької міської ради.

2.2. підпункти 2.6. та 2.7. пункту 2 виключити.

2.3. підпункт 2.8. пункту 2 викласти у наступній редакції:

« 2.8. Відділ земельних відносин Сєвєродонецької міської ради, готує проект рішення міської ради про дозвіл на підготовку лоту до проведення земельних торгів, на підставі висновків щодо можливості продажу земельної ділянки, або право на неї на земельних торгах, наданих Відділом містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради, та Управлінням Держземагентства у м. Сєвєродонецьку Луганської обл. В проекті рішення міської ради визначається спосіб набуття права на земельну ділянку, а саме: у власність або право оренди, суперфіцію, емфітевзису, та умови продажу.»;

2.4. підпункт 3.4.  пункту 3  викласти у наступній редакції:

«3.4. Відділ земельних відносин Сєвєродонецької міської ради узгоджує проект рішення міської ради про проведення земельних торгів з постійною комісією депутатів міської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ, та включає до порядку денного наступної сесії Сєвєродонецької міської ради.».

3.   Дане рішення  підлягає оприлюдненню.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ.

 

Міський голова                                                                               В.В.Казаков

Регуляторний акт розроблено відділом земельних відносин Сєвєродонецької міської ради.