Прозорість та підзвітність: усі працівники Луганської ОВА задекларували свої доходи

23-04-2024

31 березня завершилась кампанія з декларування доходів державних службовців за 2023 рік, крім тих, які мають право на відтермінування.

Своєчасність подання декларацій працівниками Луганської облдержадміністрації розглянуто на черговому засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» за участі начальника обласної військової адміністрації Артема Лисогора. 

«Декларування доходів посадовців – важливий інструмент запобігання корупції у публічному секторі. Адже це механізм, який дозволяє громадськості проконтролювати, чи відповідають витрати чиновників законним доходам. Довіра до влади формується тільки через прозорість її діяльності», – зазначив Артем Лисогор.

Загальна кількість суб’єктів декларування облдержадміністрації за 2023 рік склала 554 людини. 

За результатами перевірки подання декларацій, 14  суб’єктів  порушили вимоги фінансового контролю. Не подали декларації про доходи працівники, які були звільнені протягом 2023 року, або з якими призупинено дію трудового договору.

Про кожний факт неподання чи несвоєчасного подання декларацій поінформовано Національне агентство з питань запобігання корупції.

 

]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/prozorist_ta_pidzvitnist_usi_pracivni...]]>