РІШЕННЯ №3

17-04-2013

Про внесення змін до рішення громадської ради від 25.03.2013 р. №2 «Про обрання координаторів та затвердження персонального складу постійних комісій громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді»

ГРОМАДСЬКА РАДА

при Сєвєродонецькій міській раді

РІШЕННЯ №3

 

«12» квітня 2013 р.
м. Сєвєродонецьк

 

Враховуючи пропозиції координаторів постійних комісій: з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища; з питань планування бюджету та фінансів; з стратегічного розвитку території, по управлінню житлово-комунальним господарством та комунальною власністю, керуючись Постановою КМУ від 03.11.2010р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та рішенням Сєвєродонецької міської ради від 28.04.2011р. №438 «Про погодження Положення «Про громадську раду при Сєвєродонецькій міській раді» та виходячи з позиції наявності спільних цілей та задач, громадська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Утворити постійну комісію громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді з питань стратегічного планування, розвитку економіки та бюджетної політики.
 2. Об'єднати персональний склад постійних комісій: з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища; з питань планування бюджету та фінансів; з стратегічного розвитку території, по управлінню житлово-комунальним господарством та комунальною власністю та затвердити персональний склад постійної комісії з питань стратегічного планування, розвитку економіки та бюджетної політики громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді (додається).
 3. Обрати Ніжельську Олену Славіївну координатором постійної комісії з питань стратегічного планування, розвитку економіки та бюджетної політики громадської ради.

 

Голова громадської ради                                                                 В.С. Журба

 

Додаток до рішення
громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді
від «12» квітня 2013р. № 3

 

Персональний склад постійної комісії з питань стратегічного планування, розвитку економіки та бюджетної політики громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді.

 

 1. Удодов Валерій Миколайович;
 2. Корчуганова Олена Миколаївна;
 3. Ященко Юрій Михайлович;
 4. Ніжельська Олена Славіївна;
 5. Любченко Вадим Олександрович;
 6. Попов Максим Петрович;
 7. Попсуй Віра Володимирівна;
 8. Пінчук Леонід Дмитрович;
 9. Сербін Андрій Юрійович;
 10. Сокирко Микола Якович.

Голова громадської ради                                                    В.С. Журба