У Сєвєродонецьку проведено Street Event «МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

10-12-2019

10 грудня у Міжнародний день прав людини в рамках акції «16 днів проти насильства» у Сєвєродонецьку проведено Street Event «МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА». Символічно, що захід проводився на площі Миру, куди завітали більше сотні маленьких та дорослих сєвєродончан.

Цьогоріч девіз кампанії «Розфарбуємо світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань».

Головна мета заходу - привернути увагу до чутливої теми насильства, а також об’єднати суспільство у боротьбі з ним.

Заступник міського голови, голова міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Ірина Степаненко звернулася до учасників акції: «Більше двох тижнів Україною крокує акція «16 днів проти насильства». І ми, українці, кажемо «Ні насильству в будь-яких проявах!» Насильству психологічному, фізичному, проти дітей, проти жінок та чоловіків – ми кажемо «Ні!» І сьогодні символічними долонями та кульками помаранчевого кольору, який Організація об’єднаних націй обрала кольором привернення уваги до протидії насильству, сєвєродончани підтримують ідею нестерпного ставлення до насильства. Бажаю всім ніколи не стикатися з насильством, а у разі виявлення таких проявів – звертатися до поліції, бо вона разом з нами і допоможе нам. Бажаю вам здоров’я, мирного неба та щоб ви завжди були щасливими!»

Речник Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області, майор поліції Тетяна Кириленко також привітала учасників заходу: «Сьогоднішній Street Event є дуже значущим для кожного. Останнім часом наше суспільство дуже активно говорить «Ні!» насильству. До законодавства України внесені суттєві зміни, які дозволяють правоохоронцям більш ефективно надавати допомогу всім тим, хто її потребує та реагувати на будь-які виклики насильства. Найголовніше наше завдання запобігти та допомогти. Дім та родина мають бути маленькою фортецею від будь-яких проявів насильства. Я закликаю всіх вас говорити голосно «Стоп – насиллю, знущанням та кривдникам!» Пам’ятайте – ми завжди поруч, вам лише варто покликати нас».

Присутні діти та молодь на завершення перфомансу, об’єднавшись у живе коло символічно запустили стрілки годинника протидії насильству під гаслом «Ми проти домашнього насильства та насильства за ознакою статі!»

Всіх учасників Street Event «МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» запрошено на виставу «Гупьошка» Народного театру «Театроманія» міста Маріуполь, яка відбудеться сьогодні, 10 грудня, в рамках протидії насильству щодо жінок та дівчат, у великій залі міського Палацу культури  о 17-00, вхід вільний.

Світлини у фотоальбомі ]]>Street Event «МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»]]>