Обговорення подальших дій щодо впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді

14-09-2021

27 серпня 2021 року при підтримці Сєвєродонецької міської ВЦА, по лінії співпраці з ООН Жінки відбулась робоча зустріч представників структурних підрозділів та старостинських округів Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації.

Зустріч проходила в межах проєкту “1325 Луганщина. Жінки. Мир. Безпека”, який реалізується ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” в рамках проєкту Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Мешканці села — старости та представники старостинських округів — обговорили ті питання, що роблять життя людини комфортним та безпечним.

Під час заходу було акцентовано увагу на важливості сумлінного підходу до гендерно чутливого аналізу всіх категорій мешканців, які проживають

в громаді, врахуванні різних потреб жінок і дівчат, хлопчиків та чоловіків при наданні допомоги, а також на різному впливі збройного конфлікту на жінок та чоловіків, що також необхідно враховувати під час планування заходів з покращення рівня життя мешканців громади.

Робота з обговорення проєкту Плану дій щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період до 2025 року на території Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області триває: заплановано наступну зустріч, на якій будуть розглянуті конкретні пропозиції старостинських округів щодо заходів, які будуть включені до місцевого плану дій.