Інформація щодо можливості долучення до дистанційного навчання на онлайн-платформах за наступними курсами, доступними за посиланнями:
1. «Я знаю ґендер».
Платформа «Prometheus» https://cutt.ly/nvDUDMa
Курс спрямований на розвиток та / або посилення обізнаності та розуміння ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок як першого кроку до змін у поведінці та інтеграції ґендерної перспективи у повсякденну роботу. Він пропонує вступ до концепцій, міжнародних структур та методів роботи щодо досягнення ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.
2. «Жінки та чоловіки: ґендер для всіх».
Платформа «Prometheus» https://cutt.ly/FvDOpT5
Курс розрахований на широку аудиторію та розділено на два рівні: базовий та експертний. Мета курсу: навчитися фахово аналізувати події та суспільні явища з ґендерної точки зору, уникати дискримінацій, краще розуміти свої права і способи їх захисту, активно та ефективно використовувати здобуті знання в публічних дискусіях та повсякденному житті.
3. «Комплексний ґендерний підхід в роботі ЦНАПу».
Платформа «Школа спроможних громад» https://cutt.ly/7vDSchZ
Курс пояснює визначення основних понять і тем, зокрема міжнародні зобов’язання та національні нормативно-правові акти із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Він зацікавить працівників ЦНАПів та представників органів місцевого самоврядування, особливо новостворених громад, які планують якісно організувати роботу ЦНАПу, а також стане у нагоді всім охочим, хто працює зі сферою адміністративних послуг чи створенням та покращенням діяльності таких центрів.
4. «Ґендерно орієнтований підхід у бюджетному процесі».
Платформа «EdEra» https://cutt.ly/NvDSC7w
Курс розкриває зміст ґендерно орієнтованого підходу та методику його застосування в бюджетному процесі відповідно до Методичних рекомендацій щодо впровадження та застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі, затверджених наказом Міністерства фінансів України
від 2 січня 2019 року № 1.
5. «Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству».
Платформа «Дія. Цифрова освіта» https://cutt.ly/GvDFho7
Курс (освітній серіал) розрахований на широку аудиторію. Дає уявлення про види домашнього насильства, відповідне законодавство та повноваження поліції, планування безпеки постраждалих та надання допомоги особам, постраждалим від насильства.
6. «Комплексний підхід вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».
Платформа «Розірви коло» https://cutt.ly/rvFPdPO
Курс орієнтований на широке коло фахівців, які розвивають систему запобігання та протидії домашньому насильству на регіональному і місцевому рівнях. Містить навчальний модуль із загальних питань протидії та запобігання домашньому насильству, а також модулі щодо діяльності спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб.
Участь у навчанні за наведеними курсами є безкоштовною. Вхід та реєстрація за наданими посиланнями.