Сєвєродонецька міська рада отримала перший транш від ЄС на відновлення автомобільного мосту через Сіверський Донець

14-07-2016

На виконання проекту по капітальному ремонту автомобільного мосту через Сіверський Донець, який на 97% фінансує Європейський Союз, Сєвєродонецька міська рада отримала перший транш у розмірі понад 1 млн євро.

мост

В травні відбувся тендер на виконання проектно-кошторисної документації, наступний крок – експертиза

проекту і оголошення відкритого конкурсу на визначення підрядника на проведення ремонтних робіт.

Так, завдяки фінансової підтримці ЄС, буде відновлена споруда довжиною понад 280 метрів та шириною 7 м, яка була зруйнована під час бойових дій у нашому місті. Буде оновлено дорожнє покриття, огорожа, освітлення, телекомунікаційне сполучення з Лисичанськом та установлено відео спостереження. Крім цього відремонтують ще 4 заплавних моста, які розташовані на протоках річки.

Інформація відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю