Для українців вже стало доброю традицією відзначати щорічно в третю суботу травня День Європи

14-07-2016

Сьогодні, коли наша держава відраховує третій десяток років своєї незалежності, курс на європейську інтеграцію набув стратегічного значення. Україна має намір розвивати свою державу на загальноєвропейських цінностях, в яких переважає свобода, демократія, повага до прав людини тощо.

У всіх сферах життєдіяльності Україна прагне досягти стандартів ЄС: будь то високий рівень соціального захисту, освіти або медичних послуг. Наша держава підтримує європейський вибір щодо вільної торгівлі та ринкового розвитку народного господарства, а також має бажання інтегруватися в загальноєвропейську і світову науково-дослідницьку мережу. Але бойові дії на сході нашої держави не сприяють такому розвитку. Війна несе лише руйнування та втрати. 

І сьогодні, завдяки всебічній підтримці ЄС, Сєвєродонецьк має можливість відновити пошкоджену інфраструктуру.  Так, у березні 2015 року між Сєвєродонецькою міською радою та Представництвом Європейського Союзу в Україні був підписаний двосторонній Грантовий контракт на залучення міжнародної технічної допомоги від ЄС для реалізації проекту «Капітальний ремонт автомобільного мосту  через річку Сіверський Донець». Загальна вартість проекту складає 1.529.954.65 євро, фінансування з боку Європейського Союзу – 1 430.048.61 євро, що складає 93,47% від вартості проекту. Завдяки цьому проекту буде відновлений безпечний рух між Сєвєродонецьком та Лисичанськом, а мешканці нашого міста знову матимуть можливість діставатись до залізничного вокзалу сусіднього Лисичанська якнайшвидше. 

Тож можна з упевненістю сказати, що підтримка ЄС скорочує відстані. 

Інф. відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради