«Реконструкція і утеплення крівлі та фасадних стін будівлі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міста Сєвєродонецька Луганської області»

13-04-2021

Петиція набрала 308 голосів та прийнята до розгляду. З петицією можна ознайомитись за наступним посиланням ]]>https://petition.e-dem.ua/severodonetsk/Petition/View/398]]>

 

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На петицію щодо проведення реконструкції і утеплення крівлі та фасадних стін будівлі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міста Сєвєродонецька Луганської області Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області надає наступну інформацію.

Військово-цивільною адміністрацією міста Сєвєродонецьк виділено кошти на розробку проєктно-кошторисної документації капітального ремонту будівлі СЗШ №1. Серед багатьох інших видів робіт, проєктом буде передбачено також роботи зазначені у звернені.

Станом на 13.04.2021 року Відділом капітального будівництва Сєвєродонецької міської ВЦА проводиться підготовка процедури закупівлі послуги щодо виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації.

Капітальний ремонт будівлі СЗШ №1 буде розпочато після завершення робіт з розробки проєктно-кошторисної документації та за умов виділення з міського бюджету необхідних коштів.