Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Сєвєродонецької міської територіальної громади»

20-10-2021

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003 №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сєвєродонецька міська військово–цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Сєвєродонецької міської територіальної громади», що спрямовані на правове регулювання земельних відносин.

         Проєкт регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет: https://sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-re....

         Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: бульвар Дружби Народів, 32 каб. № 44 або за тел. (06452) 4-13-09, 4-44-59 та на ел. адресу : zemlyaatsed-rada [dot] gov [dot] ua/

         Термін прийняття зауважень-один календарний місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта  та аналізу регуляторного впливу.