25-05-2021

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року № 1160-IV, з метою прийняття пропозицій та зауважень громадян, суб’єктів господарювання,  Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє про оприлюднення проекту Розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення туристичного збору на території Сєвєродонецької територіальної громади».

Сєвєродонецькою міською військово-цивільною адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області Відповідно до статей  7, 8, 10, 12, 266 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, статті 4, 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» від 3 лютого 2015 року за № 141-VIII, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року за № 1160-IV, розроблено проект розпорядження, яким встановлюється ставки туристичного збору та визначаються об’єкт оподаткування, платник податку, розмір ставки та інші обов’язкові елементи, визначені статтею 7 Кодексу, з дотриманням критеріїв, встановлених розділом XII Кодексу.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Сєвєродонецької міської Військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області  ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/]]>  в розділі Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кабінет 90 або за тел. 4-14-34 та на електронну пошту: gorfoatsed-rada [dot] gov [dot] ua. Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу»