ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проекту регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради «Про внесення змін до Порядку розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька»

10-03-2020

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сєвєродонецька міська рада повідомляє про оприлюднення в мережі  Інтернет на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради за адресою: ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-pol]]>]]>i]]>]]>tika/proekti-regulyatornih-akt]]>]]>i]]>]]>v]]> в розділі: Регуляторна політикаОприлюднення проектів регуляторних актів проекту регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради  «Про  внесення змін до Порядку розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька»  (далі – проект) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань.

Головним розробником проекту регуляторного акта є відділ містобудування та архітектури департаменту землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради.

Проект розроблено з метою уточнення положень регуляторного акту – Порядку розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 25.09.2018 №627 та врегулювання відносин між органами місцевого самоврядування і суб’єктами господарювання незалежно від форм власності, що виникають у процесі розміщення торгових майданчиків на території міста Сєвєродонецька.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати за адресою: 93404, м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452)4-21-99, відділ містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради та електронну пошту:ogiaatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться  протягом одного місяця з дня оприлюднення регуляторного акту.