ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проекту регуляторного акту рішення Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м.Сєвєродонецьк»

25-05-2020

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року № 1160-IV, з метою прийняття пропозицій та зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Сєвєродонецька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення  м.Сєвєродонецьк», який спрямований на забезпечення належної роботи систем централізованого водовідведення та охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 25 травня 2020р. на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv/]]> в розділі Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: бульвар Дружби Народів, 32, каб.72«А», м.Сєвєродонецьк, Луганської обл. або за тел. (06452) 4-49-86, 3-02-69 та на електронну пошту: //goatsed-rada [dot] gov [dot] ua">goatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Термін прийняття зауважень – один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.