Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів пересувної мережі у місті Сєвєродонецьку»

17-09-2020

 

         Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Військово-цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів пересувної мережі у місті Сєвєродонецьку», який спрямований на врегулювання питання демонтажу тимчасових споруд, малих архітектурних форм, засобів пересувної мережі, запобігання їх самовільному розміщенню на території міста Сєвєродонецька.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 18.09.2020 року на офіційному сайті Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області : ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-pol]]>]]>i]]>]]>tika/proekti-regulyatornih-akt]]>]]>i]]>]]>v]]> в розділі Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: вул.Гагаріна, буд.115, каб. № 11 або за тел. (050) 0363901, (099)3648707 та на електронну пошту: blagoustrsever@ukr.net.

Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу.